Den här webbplatsen använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av webbplatsen. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du att cookies används. Läs mer om cookies och hur du kan stänga av dem.

OK
Till textinnehållet på sidan. Tryck Alt+S

Vi som jobbar på Ivetofta Sparbank

81430, Christian, bild, hemsida Christian Jönsson
VD
0456-453 34
christian.jonsson@ivetoftasparbank.se
81430, rebecca, personal,bild Rebecca Karlsson
Bankjurist
0456-453 75
rebecca.karlsson@ivetoftasparbank.se
81430, kristina, bild, hemsida Kristina Dahl
Ekonomi-/ Redovisningschef
0456-453 44
kristina.dahl@ivetoftasparbank.se
81430, Maria, hemsida Maria Paulsson
Redovisning
0456-453 42
maria.paulsson@ivetoftasparbank.se
81430, åsaC, hemsida Åsa Carlsson
Företagsrådgivare
0456-453 46
asa.carlsson@ivetoftasparbank.se
81430, jörgen, hemsida Jörgen Olsson
Administration
0456-453 40
jorgen.olsson@ivetoftasparbank.se
81430, kristofferA, hemsida Kristoffer Ahlgren
Privatrådgivare
0456-453 36
kristoffer.ahlgren@ivetoftasparbank.se
81430, bilder, hemsida, annette Annette Jansson
Privatrådgivare
0456-453 74
annette.jansson@ivetoftasparbank.se
81430, birgittah, hemsida Birgitta Hermansson
Privatrådgivare
0456-453 71
birgitta.hermansson@ivetoftasparbank.se
81430, annelieB, hemsida Annelie Bergstrand
Rådgivare
0456-453 30
annelie.bergstrand@ivetoftasparbank.se
81430, sarac, hemsida Sara Carlson
Rådgivare
0456-453 30
sara.carlson@ivetoftasparbank.se
81430, linap, hemsida Lina Persson
Näsumskontoret
Privatrådgivare
0456-453 73
lina.persson@ivetoftasparbank.se

81430, ingerB, hemsida Inger Jannesson Bjerstedt
Rådgivare
0456- 245 25
inger.jannesson-bjerstedt@ivetoftasparbank.se
81430, olleB, hemsida Olle Bergman
Bankjurist
0456-453 38
olle.bergman@ivetoftasparbank.se
81430, personal, camilla, hemsidan Camilla Karlsson
Marknadsansvarig
0456-453 72
camilla.karlsson@ivetoftasparbank.se
81430, lotta, bild, hemsida Lotta Gustafsson
Redovisning
0456-453 48
lotta.gustafsson@ivetoftasparbank.se
81430, AndreB, hemsida André Boberg
Företagsmarknadschef
0456-453 70
andre.boberg@ivetoftasparbank.se
81430, erik, hemsida Erik Henrysson
Företagsrådgivare
0456-453 62
erik.henrysson@ivetoftasparbank.se
81430, åsaC, hemsida Birgitta Andersson
Kredit- / Privatmarknadschef
0456-453 35
birgitta.andersson@ivetoftasparbank.se
81430, MariJ, hemsida Mari Johnsson
Privatrådgivare
0456-453 45
mari.johnsson@ivetoftasparbank.se
81430, åsaen, hemsida Åsa Engh
Privatrådgivare
0456-453 49
asa.engh@ivetoftasparbank.se
81430, philip, hemsidan Philip Arrhenius
Privatrådgivare
0456-453 77
philip.arrhenius@ivetoftasparbank.se
81430, johannaj, hemsida Johanna Jönsson
Rådgivare
0456-453 30
johanna.jonsson@ivetoftasparbank.se
Mammaledig
81430, jennie, bild, kontakta oss Jennie Eriksson
Rådgivare
0456-453 30
jennie.eriksson@ivetoftasparbank.se
81430, kennethc, hemsida Kenneth Cleasson
Näsumskontoret
Privat/ företagsrådgivare
0456-453 66
kenneth.cleasson@ivetoftasparbank.se
Stäng Skriv ut