Meny
Våra tjänster
Låna pengar
Kort och betala
Spara och placera
Pension
Försäkringar
App, internetbank och BankID
Händelser i livet

Kontakta oss Privat

Kundservice 0456-453 30

Bergstrand Annelie

Annelie Bergstrand

Rådgivare

annelie.bergstrand@ivetoftasparbank.se

0456-453 30

Jönsson Johanna

Johanna Jönsson

Rådgivare

johanna.jonsson@ivetoftasparbank.se

0456-453 30

Carlson Sara

Sara Carlson

Rådgivare

sara.carlson@ivetoftasparbank.se

0456-453 30

Jönsson Zacarias

Zacarias Jönsson

Rådgivare

zacarias.jonsson@ivetoftasparbank.se

0456-453 30

Jannesson Bjerstedt Inger

Inger Jannesson Bjerstedt

Rådgivare

inger.jannesson-bjerstedt@ivetoftasparbank.se

0456-453 30

Privatrådgivare

Ahlgren Kristoffer

Kristoffer Ahlgren

Privatrådgivare

kristoffer.ahlgren@ivetoftasparbank.se

0456-453 36

Arrhenius Philip

Philip Arrhenius

Privatrådgivare

philip.arrhenius@ivetoftasparbank.se

0456-453 77

Johnsson Mari

Mari Johnsson

Privatrådgivare

mari.johnsson@ivetoftasparbank.se

0456-453 45

Listerö Maria

Maria Listerö

Privatrådgivare

maria.listero@ivetoftasparbank.se

0456-453 74

Bengtsson Ellinor

Ellinor Bengtsson

Privatrådgivare

ellinor.bengtsson@ivetoftasparbank.se

0456-453 49

Eriksson Jennie

Jennie Eriksson

Privatrådgivare

jennie.eriksson@ivetoftasparbank.se

0456-453 71

Persson Lina

Lina Persson

Privatrådgivare

lina.persson@ivetoftasparbank.se

0456-453 73

Boberg André

André Boberg

Affärschef / Stf VD

andre.boberg@ivetoftasparbank.se

0456-453 70

Ordinarie öppettider

Bromölla

Näsum

Öppettider 

Öppettider 

Måndag 10-15

Måndag 10-15

Tisdag 10-15

Tisdag Stängt

Onsdag 10-15

Onsdag Endast bokade kunder

Torsdag 10-17.30

Torsdag 10-17.30

Fredag 10-15

Fredag Stängt